مركزخدمات تخصصي ديسك و صفحه كلاچ خودرو: تالار گفتمان

http://powerclutch.ir/ :: نمايش موضوعات - لرزش هنگام حركت سمند اليكس موتو م

لرزش هنگام حركت سمند اليكس موتو م

ارسال موضوع جديد  پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر 

http://powerclutch.ir/ صفحه اول انجمن -> انجمن سيستم انتقال قدرت

نمايش موضوع قبلي :: نمايش موضوع بعدي  
نويسنده پيغام

saman
کاربر جدید
کاربر جدید

وضعيت: آفلاين
29 آبان ماه ، 1392
تعداد ارسالها: 2
امتياز: 0
تشکر کرده: 3
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 29 آبان ماه ، 1392 12:51:50    موضوع مطلب: لرزش هنگام حركت سمند اليكس موتو م پاسخ همراه با اعلان

سلام .من يه مشكلي دارم خيلي اعصابمو بهم ريخته .يه سمند صفر تحويل گرفتم شيش ماه . تا الان ده هزارتا كاركرده .
دفعه اول توي 3000 كاركرد و موقع حركت وقت نيم كلاج دنده يك شروع به لرزش مي كرد فقط وقت نيم كلاج دنده يك مخصوص توي سربالاي .به نمايندگي مراجعه صفح كلاج و ديسك تعويض گرديد. درست شد.
دوياره در 6000 كار كرد شروع شد همون لرزش . به نمايندگي مراجعه ديسك صفحه و دند فلايويل تعويض گرديد.
الان باز از 9000 شروع كرده . بردم نمايندگي ديگه گفت نمي دونم چشه.
توضيحات اينكه اگر با دور موتور بالا چند دقه برم بعدش تا يه روز اين مشگل بيشتر ميشه بنظرم. چك شد بابت چرب نبودن ديسك . كه چرب هم نبود
فقط ايندفه گفت دوباره ايينه اي شده يه همچين چيزي يكم سنباده زد. چه كنم با ايم مشگل .لطفا كمك كنيد

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي
تشکرهاي ثبت شده از ايجاد کننده تاپيک :

powerclutch
مدیر سایت
مدیر سایت

28 مرداد ماه ، 1391
تعداد ارسالها: 128
تشکر کرده: 16
تشکر شده 16 بار در 16 پست

محل سكونت: تهران

ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 29 آبان ماه ، 1392 14:22:56    موضوع مطلب: Re: لرزش هنگام حركت سمند اليكس موت پاسخ همراه با اعلان

saman مي نويسد:
سلام .من يه مشكلي دارم خيلي اعصابمو بهم ريخته .يه سمند صفر تحويل گرفتم شيش ماه . تا الان ده هزارتا كاركرده .
دفعه اول توي 3000 كاركرد و موقع حركت وقت نيم كلاج دنده يك شروع به لرزش مي كرد فقط وقت نيم كلاج دنده يك مخصوص توي سربالاي .به نمايندگي مراجعه صفح كلاج و ديسك تعويض گرديد. درست شد.
دوياره در 6000 كار كرد شروع شد همون لرزش . به نمايندگي مراجعه ديسك صفحه و دند فلايويل تعويض گرديد.
الان باز از 9000 شروع كرده . بردم نمايندگي ديگه گفت نمي دونم چشه.
توضيحات اينكه اگر با دور موتور بالا چند دقه برم بعدش تا يه روز اين مشگل بيشتر ميشه بنظرم. چك شد بابت چرب نبودن ديسك . كه چرب هم نبود
فقط ايندفه گفت دوباره ايينه اي شده يه همچين چيزي يكم سنباده زد. چه كنم با ايم مشگل .لطفا كمك كنيد

سلام
شما تا کنون 3بار کیت کلاچ را کامل تعویض کرده اید؟؟؟؟!!!!!
حتی فلایویل هم اونهم در کارکرد کلی 10هزار کیلومتر خودرو صفر!!!
بفرمایید :
1-در این تعویضها چه نوع برندهایی استفاده شده است؟
2-در لینک زیر مطالب مقالات آموزشی کدام موارد را بنظرتون انجام نمی دهید؟
تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند.
عضويت در سايت / ورود به سايت

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي شناسه Yahoo
کاربرانی که برای این ارسال از powerclutch تشکر کرده اند saman

samann
کاربر جدید
کاربر جدید

29 آبان ماه ، 1392
تعداد ارسالها: 1
تشکر کرده: 0
تشکر شده 1 بار در 1 پست

ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 29 آبان ماه ، 1392 15:00:16    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

با تشکر از اینکه جواب دادید (کاربر سامان هستم).
بله من قبل این سمند92 یه سمند 88 داشتم 80000 تا رفتم دیسک صفحه هیچ مشگلی بر نخورد همینطور پژو و اردی .منظور اینکه از کلاچ درست استفاده می کنم.
این سمند مثلا 92 اینجوری شده .
فقط اینو عرض کنم ایندفه که بردم که اخرین بار بود روی ده هزارتا که سنباده زد روی دنده فلایویل .فقط بربرینگ کلاچ هم عوض کرد یه خارش شکسته بود که نگه دارندشه . یه سوال ایا ممکنه این بربرینگ باعث شده تا حالا 2بار کیت کلاچ و فلایویل عوض شده باز دیسک خراب کرده . نمایندگی متوجه نشده باعث شده سه بار دیسک صفحه خراب کرده .چون بهم نشون داد یکی از دو پایه بربرینگ شکسته بود ولی گفت ربطی نداره . ایا ممکن این از اول شکسته بوده هر 3000 تا خراب می کره کیت کلاچ.
و مارک کیت کلاچ نمی دونم همون کیتیه که ایران خودرو بعنوان شرکتی می انداه .اولی فابریکیش بود دوبار هم همین فابریکی ایران خودرو بعنوان اصلی شرکتی .ولی مارکشو نمی دونم
با تشکر از توجه شما

بازگشت به بالا

کاربرانی که برای این ارسال از samann تشکر کرده اند saman

powerclutch
مدیر سایت
مدیر سایت

28 مرداد ماه ، 1391

ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 29 آبان ماه ، 1392 16:55:18    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

samann مي نويسد:
با تشکر از اینکه جواب دادید (کاربر سامان هستم).
بله من قبل این سمند92 یه سمند 88 داشتم 80000 تا رفتم دیسک صفحه هیچ مشگلی بر نخورد همینطور پژو و اردی .منظور اینکه از کلاچ درست استفاده می کنم.
این سمند مثلا 92 اینجوری شده .
فقط اینو عرض کنم ایندفه که بردم که اخرین بار بود روی ده هزارتا که سنباده زد روی دنده فلایویل .فقط بربرینگ کلاچ هم عوض کرد یه خارش شکسته بود که نگه دارندشه . یه سوال ایا ممکنه این بربرینگ باعث شده تا حالا 2بار کیت کلاچ و فلایویل عوض شده باز دیسک خراب کرده . نمایندگی متوجه نشده باعث شده سه بار دیسک صفحه خراب کرده .چون بهم نشون داد یکی از دو پایه بربرینگ شکسته بود ولی گفت ربطی نداره . ایا ممکن این از اول شکسته بوده هر 3000 تا خراب می کره کیت کلاچ.
و مارک کیت کلاچ نمی دونم همون کیتیه که ایران خودرو بعنوان شرکتی می انداه .اولی فابریکیش بود دوبار هم همین فابریکی ایران خودرو بعنوان اصلی شرکتی .ولی مارکشو نمی دونم
با تشکر از توجه شما

سلام
متوجه تمام مشکلات شدم
عزیز پیشنهاد می کنم از کیت کلاچ زانتیا1800تقویت شده استفاده کنید

بازگشت به بالا

کاربرانی که برای این ارسال از powerclutch تشکر کرده اند saman

saman
کاربر جدید
کاربر جدید

29 آبان ماه ، 1392
تعداد ارسالها: 2
تشکر کرده: 3
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 29 آبان ماه ، 1392 17:15:13    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

ممنون . هزينه لطف كنيد بگيد . كه يه وقت بگيرم خدمت برسم.
دستمزد بهمراهم هزينه قطعه .باتشكر

بازگشت به بالا

powerclutch
مدیر سایت
مدیر سایت

28 مرداد ماه ، 1391

ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 29 آبان ماه ، 1392 19:10:29    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

saman مي نويسد:
ممنون . هزينه لطف كنيد بگيد . كه يه وقت بگيرم خدمت برسم.
دستمزد بهمراهم هزينه قطعه .باتشكر
منوی تعرفه خدمات حضوری در تهران

و منوی فروشگاه اینترنتی جهت ارسال به هموطنای شهرستانی می باشد

بازگشت به بالا

ghasem
کاربر جدید
کاربر جدید

2 ارديبهشت ماه ، 1398
تعداد ارسالها: 1
تشکر کرده: 0
تشکر شده 1 بار در 1 پست

ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 4 ارديبهشت ماه ، 1398 09:12:23    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

با سلام خدمت تیم پاور کلاج خصوصا جناب مهندس زینالی عزیز که علیرم مشغله زیاد با صبوری پاسخ ما رو میدن.
دیروز کیت کلاج زانتیایی (به توصیه مهندس زینالی) رو روی سمند EF7 نصب کردم.به جرات میتونم بگم تو این آشفته بازار جامعه جزء انگشت شمار افرادی هستید که کار درست انجام میدید.نرمی کلاج گیرایی خوب ........واقعا همه چیز عالیه دستتون درد نکنه و ممنون.
لازم به ذکره که دیسک و صفحه قبلی من 28 اسفند 97 تعصوض شده بود و شدیدا مشکل لرزش داشت و هیچ کس هم پاسخگوی این مشکل نبود و تنها به گفتن جمله کار کن درست میشه بسنده می کردند.
باز هم ممنون از تیم مقتدر پاور کلاج و در راس این هرم جناب مهندس زینالی عزیز

بازگشت به بالا

کاربرانی که برای این ارسال از ghasem تشکر کرده اند powerclutch
تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر

http://powerclutch.ir/ صفحه اول انجمن -> انجمن سيستم انتقال قدرت

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

نام کاربري:      کلمه عبور:     

~ يا ~
عضويت در سايت