مركزخدمات تخصصي ديسك و صفحه كلاچ خودرو: تالار گفتمان

http://powerclutch.ir/ :: نمايش موضوعات - مشاوره ديسك وصفحه كلاچ(پاوركلاچ)

مشاوره ديسك وصفحه كلاچ(پاوركلاچ)

ارسال موضوع جديد  پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر 

http://powerclutch.ir/ صفحه اول انجمن -> پاوركلاچ و كاربران

نمايش موضوع قبلي :: نمايش موضوع بعدي  
نويسنده پيغام

powerclutch
مدیر سایت
مدیر سایت

وضعيت: آفلاين
28 مرداد ماه ، 1391
تعداد ارسالها: 127
امتياز: 0
تشکر کرده: 15
تشکر شده 16 بار در 16 پست

محل سكونت: تهران

ارسالارسال شده در: جمعه، 17 شهريور ماه ، 1391 12:04:35    موضوع مطلب: مشاوره ديسك وصفحه كلاچ(پاوركلاچ) پاسخ همراه با اعلان

هموطنان عزيز:
سوالات خود را در خصوص نوع برند و مشخصات ديسك وصفحه كلاچ تقويت شده ( پاوركلاچ ) داريد در اين تاپيك مطرح بفرمائيد.
ارادتمند

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي شناسه Yahoo
کاربرانی که برای این ارسال از powerclutch تشکر کرده اند danial4030
تشکرهاي ثبت شده از ايجاد کننده تاپيک :
amirelahi(دوشنبه، 2 شهريور ماه ، 1394 10:09:45), hamidr_hmd(سه شنبه، 10 شهريور ماه ، 1394 18:01:43),  

yuosof
کاربر جدید
کاربر جدید

10 آذر ماه ، 1393
تعداد ارسالها: 1
تشکر کرده: 0
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: دوشنبه، 10 آذر ماه ، 1393 08:50:18    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

باسلام
من يوسفي هستم 09191102047
هفته پيش يك سمند آوردم براي تعويض ديسك و صفحه . بعد از چند روز از نصب بلبرينگ كلاج صدا ميدهد و سر دنده در هنگام پر كردن صداي خس خس مي دهد.

بنده وقت آوردن و دوباره بازشدن و پرداخت دوباره اجرت را ندارم. فقط خواستم بدانيد تا با دقت بيشتري كار نماييد و همچنين از كيفيت قطعات بيشتر مطلع شويد.
باسپاس

بازگشت به بالا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي

powerclutch
مدیر سایت
مدیر سایت

28 مرداد ماه ، 1391

ارسالارسال شده در: دوشنبه، 10 آذر ماه ، 1393 10:11:17    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

yuosof مي نويسد:
باسلام
من يوسفي هستم 09191102047
هفته پيش يك سمند آوردم براي تعويض ديسك و صفحه . بعد از چند روز از نصب بلبرينگ كلاج صدا ميدهد و سر دنده در هنگام پر كردن صداي خس خس مي دهد.

بنده وقت آوردن و دوباره بازشدن و پرداخت دوباره اجرت را ندارم. فقط خواستم بدانيد تا با دقت بيشتري كار نماييد و همچنين از كيفيت قطعات بيشتر مطلع شويد.
باسپاس

وسلام وارادت
حضورتون عرض کنم کلیه خدمات ما قطعات واجرت دستمزد گارانتی بوده و شما قرار نیست هزینه کنید.
بعد از مشاهده این کامنت با شما تماس گرفته شد و اون صدای مورد نظر را پیگیری کردم که معلوم شد مربوط به بلبرینگ کلاچ نمی باشد
زیرا شما در حالت عادی که خودرو روشن می باشد صدای قرقر می شنوید وبا گرفتن پدال کلاچ قطع می شود
جهت اطلاع:
هر صدایی که با گرفتن پدال کلاچ تا انتها قطع شود مربوط به متعلقات داخل گیربکس( دنده زیر وبلبرینگ شفت گیربکس) می باشد
اگر با فشردن پدال کلاچ صدایی بشنوید مربوط به خرابی بلبرینگ کلاچ می باشد ( که شما مورد بالا را داشتید)
در ضمن ما از بلبرینگ کلاچ مرغوب skf استفاده می کنیم
ارادتمند

بازگشت به بالا

alvezz
کاربر جدید
کاربر جدید

20 دي ماه ، 1393
تشکر شده 0 بار در 0 پست

محل سكونت: تهران_نارمک

ارسالارسال شده در: شنبه، 20 دي ماه ، 1393 09:05:00    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام خوبین رانای من مدل 12 91 هستش وقتی صبح ماشین روشن میکنم صدایی میاد مانند تراکتور و یه سوت مانند که پام رو کلاژ میزارم قطع میشه و بعضی مواقع ماشین در دنده 1 میلرزه مشکل از چیست ممنون میشم بگید

بازگشت به بالا

powerclutch
مدیر سایت
مدیر سایت

28 مرداد ماه ، 1391

ارسالارسال شده در: شنبه، 20 دي ماه ، 1393 20:06:31    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

alvezz مي نويسد:
سلام خوبین رانای من مدل 12 91 هستش وقتی صبح ماشین روشن میکنم صدایی میاد مانند تراکتور و یه سوت مانند که پام رو کلاژ میزارم قطع میشه و بعضی مواقع ماشین در دنده 1 میلرزه مشکل از چیست ممنون میشم بگید

سلام
مشکل از ناحیه بلبرینگ کلاچ و لرزش مربوط به دیسک وصفحه کلاچ می باشد.
عنایت بفرمایید علایم دیگر مربوط به خرابی جهت بازدید کلاچ را در منوی صفحه اول سایت مشاهده ومطابقت نمایید.
ارادتمند

بازگشت به بالا

amirelahi
کاربر جدید
کاربر جدید

27 مرداد ماه ، 1394
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: شنبه، 31 مرداد ماه ، 1394 17:27:06    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام من تازه با این سایت آشنا شدم اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.ماشین من 206 مدل 90 تیپ 2 هستش الان 2 ماهی میشه دیسک و صفحه عوض کردم اما کلاچ بالا ازاد میشه و میگن کلاچش خودکاره میخواستم ببینم شما میتونید کاری برام کنید؟ ضمنا ماشین وقتی موتورش خنکه شتاب خوبه اما کمی که گرم میشه افت نسبتا شدیدی داره؟ لطفا راهنمایی کنیین    

بازگشت به بالا

powerclutch
مدیر سایت
مدیر سایت

28 مرداد ماه ، 1391

ارسالارسال شده در: شنبه، 31 مرداد ماه ، 1394 20:01:16    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

amirelahi مي نويسد:
سلام من تازه با این سایت آشنا شدم اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.ماشین من 206 مدل 90 تیپ 2 هستش الان 2 ماهی میشه دیسک و صفحه عوض کردم اما کلاچ بالا ازاد میشه و میگن کلاچش خودکاره میخواستم ببینم شما میتونید کاری برام کنید؟ ضمنا ماشین وقتی موتورش خنکه شتاب خوبه اما کمی که گرم میشه افت نسبتا شدیدی داره؟ لطفا راهنمایی کنیین    

سلام
شما میتوانید برای تنظیم دقیق ازسیم کلاچ رگلاژدستی استفاده کنید دراینحالت میتوان رگلاژ پدال کلاچ را همیشه پایین تنظیم کرد.
درقسمت رزومه کاربران پاورکلاچ یکی از کاربران بنام Atanloulou
توضیح مفصلی دراین خصوص داده است.

بازگشت به بالا

تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر

http://powerclutch.ir/ صفحه اول انجمن -> پاوركلاچ و كاربران

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

نام کاربري:      کلمه عبور:     

~ يا ~
عضويت در سايت